ტელ: 593221132
skolakandidi@gmail.com
ორგანიზაცია "Smart“-ის მიერ ჩატარებული სასკოლო ოლიმპიადა
border
ჩატარდა ორგანიზაცია "Smart Competition" -ის მიერ სასკოლო ოლიმპიადა ქართულ ენასა და ლიტერატურაში და მათემატიკაში. აღნიშნულ ოლიმპიადაში ჩვენი სკოლის მოსწავლეებმა მიიღეს მონაწილეობა, მათ მოიპოვეს სხვადასხვა ხარისხის დიპლომები და სერთიფიკატები:
ორგანიზაცია
ჩატარდა "Smart Competition" -ის ოლიმპიადა ქართულ ენასა და ლიტერატურაში და მათემატიკაში. აღნიშნულ ოლიმპიადაში ჩვენი სკოლის მოსწავლეებმა მიიღეს მონაწილეობა, მათ მოიპოვეს სხვადასხვა ხარისხის დიპლომები და სერთიფიკატები:

ქართულის შედეგები
1. ნინი მეფარიშვილი----------------- 2 კლასი სერთიფიკატი
2. თეკლა ღვინჯილია ---------------- 2 კლასი სერთიფიკატი
3. იოანე წიკლაური -----------------2 კლასი სერთიფიკატი
4. გიორგი გოგოჭური -----------------3 კლასი სერთიფიკატი
5. ნინო გიგანი ----------------- 5 კლასი სერთიფიკატი
6. თათა დადიანიძე ------------------ 7 კლასი სერთიფიკატი
7. ჯემალ უზუნალოვი-------------------7 კლასი სერთიფიკატი
8. დიანა სიჭინავა -------------------8 კლასი სერთიფიკატი
9.მარიამ კალანდარიშვილი------------8 კლასი სერთიფიკატი
10. ანი მახარაშვილი -----------------12 კლასი 3 ხარისხის დიპლომი
11. სალომე როსტიაშვილი------------11 კლასი სერთიფიკატი
12.ნინო სოლომონია -----------------11 კლასი სერთიფიკატი
13. ანა ქსოვრელი -------------------12 კლასი სერთიფიკატი


მათემატიკის შედეგები

1.ნია ჭითანავა ---------------------- 2 კლასი სერთიფიკატი
2.გიორგი არზიანი--------------------- 2 კლასი სერთიფიკატი
3. ნინი მეფარისვილი ------------------ 2 კლასი სერთიფიკატი
4. საბა გიორგაძე ---------------------- 2 კლასი სერთიფიკატი
5. გიორგი გოგოჭური------------------- 3 კლასი სერთიფიკატი
6. ლევან მელქაძე -------------------- 4 კლასი სერთიფიკატი
7.სალომე კვაჭაძე----------------------- 5 კლასი სერთიფიკატი
8. შოთა ბალახაშვილი-------------------6 კლასი სერთიფიკატი
9. თორნიკე თოლორაია ----------------6 კლასი სერთიფიკატი
10.ანანო ვანიშვილი --------------------5 კლასი სერთიფიკატი
11. გიორგი კვაჭაძე -------------------- 7 კლასი სერთიფიკატი
12. ჯემალ უზუნალოვი------------------ 7 კლასი სერთიფიკატი
13. დიანა სიჭინავა --------------------- 8 კლასი სერთიფიკატი
14მარიოამ მურზაშვილი----------------- 8 კლასი სერთიფიკატი
15..ანი მახარაშვილი -------------------12 კლასი სერთიფიკატი
16.ნიკა ლუკიანოვი -------------------- 12 კლასი 3 ხარისხის დიპლომი
17.ანა ქსოვრელი ----------------------12 კლასი 3 ხარისხის დიპლომი
ინფორმაცია
ჯგუფ Guest-ის წევრებს არ აქვთ კომენტარის დატოვების უფლება.
kandidi
გამოკითხვა
მოგწონთ ვებ-გვერდის დიზაინი?
კი
არა

 
ბმულები
არქივი
ივნისი 2019 (5)
მაისი 2019 (19)
აპრილი 2019 (27)
მარტი 2019 (6)
თებერვალი 2019 (8)
იანვარი 2019 (2)