ტელ: 593221132
skolakandidi@gmail.com
2016–17 სასწავლო წლის ოლიმპიადებში გამარჯვებული მოსწავლეები
border
იხილეთ ჩამონათვალი
სმარტის ოლიმპიადა





ინგლისური ენა


გიორგი გოგოჭური III ხარისხის დიპლომი
ანა ქსოვრელი სერთიფიკატი
ნინო მეფარიშვილი სერთიფიკატი
დიანა სიჭინავა სერთიფიკატი
ანასტასია ტაბატაძე II ხარისხის დიპლომი




მათემატიკა

შოთა ბალახაშვილი III ხარისხის დიპლომი
გიორგი გოგოჭური სერთიფიკატი
ანა ქსოვრელი I ხარისხის დიპლომი
ნინო მეფარიშვილი III ხარისხის დიპლომი
დიანა სიჭინავა III ხარისხის დიპლომი
ანასტასია ტაბატაძე სერთიფიკატი

ქართული

ნინო მეფარიშვილი სერთიფიკატი
ანასტასია ტაბატაძე III ხარისხის დიპლომი
გიორგი გოგოჭური სერთიფიკატი
დიანა სიჭინავა სერთიფიკატი
ანა ქსოვრელი III ხარისხის დიპლომი




"kings" ოლიმპიადა



ალექსანდრე კაცია 2 კლასი I ხარისხი ინგლისური
ალექსანდრე კაცია 2 კლასი II ხარისხი ქართული
ანა ბაზალელი 2 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ანა ბაზალელი 2 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ანა ძამსაშვილი 2 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ანა ძამსაშვილი 2 კლასი I ხარისხი ქართული
ანასტასია ოღაძე 2 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ანასტასია ტაბატაძე 2 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ვაჟა შერმაზანაშვილი 2 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
თეკლა ღვინჯილია 2 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
თეკლა ღვინჯილია 2 კლასი სერტიფიკატი ქართული
იოანე წიკლაური 2 კლასი III ხარისხი ვუნდერკინგსი
იოანე წიკლაური 2 კლასი II ხარისხი ინგლისური
იოანე წიკლაური 2 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
იოანე წიკლაური 2 კლასი III ხარისხი ქართული
ლიზი იდანი 2 კლასი III ხარისხი ვუნდერკინგსი
ლიზი ილანი 2 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ლიზი ილანი 2 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ლიზი ილანი 2 კლასი III ხარისხი ქართული
მარიამ კვაჭატაძე 2 კლასი III ხარისხი ქართული
მარიამ ტაბატაძე 2 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
ნიკოლოზ მარკოზიშვილი 2 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ნინო მეფარიშვილი 2 კლასი III ხარისხი ვუნდერკინგსი
ნინო მეფარიშვილი 2 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ნინო მეფარიშვილი 2 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ნინო მეფარიშვილი 2 კლასი I ხარისხი ქართული
საბა გიორგაძე 2 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
საბა გიორგაძე 2 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
საბა გიორგაძე 2 კლასი III ხარისხი ქართული
საბა დეკანოსიძე 2 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
საბა დეკანოსიძე 2 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ანა სამადაშვილი 3 კლასი III ხარისხი ქართული
გიორგი გოგოჭური 3 კლასი II ხარისხი ვუნდერკინგსი
გიორგი გოგოჭური 3 კლასი II ხარისხი ინგლისური
გიორგი გოგოჭური 3 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
გიორგი გოგოჭური 3 კლასი სერტიფიკატი ქართული
გიორგი კუპატაძე 3 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
დათა ლიპარტელიანი 3 კლასი III ხარისხი ვუნდერკინგსი
დათა ლიპარტელიანი 3 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
დიმიტრი ბუჩუკური 3 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ვატო ლიპარტელიანი 3 კლასი I ხარისხი ვუნდერკინგსი
ვატო ლიპარტელიანი 3 კლასი II ხარისხი ინგლისური
ვატო ლიპარტელიანი 3 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
ვატო ლიპარტელიანი 3 კლასი III ხარისხი ქართული
თემო სვანიძე 3 კლასი I ხარისხი ინგლისური
თემო სვანიძე 3 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
ირინა ცერცვაძე 3 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
კატო ლიპარტელიანი 3 კლასი I ხარისხი ვუნდერკინგსი
ლიზი ჩიტაძე 3 კლასი III ხარისხი ინგლისური
მარიამ გალობერი 3 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
ნია გოგბერაშვილი 3 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ნიკოლოზ ჯალაღონია 3 კლასი I ხარისხი ინგლისური
საბა აბესაძე 3 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ცოტნე შამათავა 3 კლასი I ხარისხი ინგლისური
ცოტნე ხვისტანი 3 კლასი II ხარისხი ინგლისური
ცოტნე ხვისტანი 3 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
დაჩი ლიპარტელიანი 4 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
დაჩი ლოლუა 4 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
თორნიკე ღვინჯილია 4 კლასი III ხარისხი ინგლისური
თორნიკე ღვინჯილია 4 კლასი სერტიფიკატი მათემატიკა
თორნიკე ჯინჭველეიშვილი 4 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ლიზიკო სვანიძე 4 კლასი II ხარისხი ინგლისური
ლიზიკო სვანიძე 4 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ლიზიკო სვანიძე 4 კლასი III ხარისხი ქართული
ლუკა გოგუაძე 4 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ლუკა გოგუაძე 4 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
მია ტეტიაშვილი 4 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ნიკა ბარკალაია 4 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ნიკა ბარკალაია 4 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ნიკოლოზ ესიავა 4 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
ნინო ქველაძე 4 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
გიგი გიორგაძე 5 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
გიგი გიორგაძე 5 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
გიგი გიორგაძე 5 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ლუკა ქარაია 5 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ნია ხვისტანი 5 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ნია ხვისტანი 5 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ნიკა რიგვავა 5 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ნინო გიგანი 5 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ნინო გიგანი 5 კლასი II ხარისხი მათემატიკა
ნინო გიგანი 5 კლასი სერტიფიკატი ქართული
გიორგი ქველაძე 6 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
ლუკა ჯიბღაშვილი 6 კლასი II ხარისხი ინგლისური
გიორგი ღამბაშიძე 7 კლასი III ხარისხი ინგლისური
მარიამ მახარაშვილი 7 კლასი III ხარისხი ინგლისური
ნუცა ფილფანი 7 კლასი I ხარისხი ინგლისური
დიანა სიჭინავა 8 კლასი III ხარისხი ინგლისური
დიანა სიჭინავა 8 კლასი სერტიფიკატი ქართული
ლუკა გაბაძე 8 კლასი III ხარისხი მათემატიკა
მარიამ კალანდარიშვილი 8 კლასი II ხარისხი ინგლისური
მარი ჯღამაძე 10 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
მარიამ როსტოშვილი 10 კლასი სერტიფიკატი ინგლისური
ელენე ფილფანი 11 კლასი II ხარისხი ქართული
ანა ქსოვრელი 12 კლასი I ადგილი ვუნდერკინგსი
ანა ქსოვრელი 12 კლასი I ადგილი მათემატიკა
ანა ქსოვრელი 12 კლასი III ადგილი ქართული
ინფორმაცია
ჯგუფ Guest-ის წევრებს არ აქვთ კომენტარის დატოვების უფლება.
kandidi
გამოკითხვა
მოგწონთ ვებ-გვერდის დიზაინი?
კი
არა

 
ბმულები
არქივი
დეკემბერი 2019 (6)
ნოემბერი 2019 (10)
ოქტომბერი 2019 (9)
სექტემბერი 2019 (4)
ივნისი 2019 (6)
მაისი 2019 (19)